Domēnu tirdzniecības platforma Dan.com maina savu izskatu

Ne tikai X6.LV domā par to, kā izveidot mājaslapu, lai klientiem ir ērtāk apskatīt un iegādāties premium domēnus, arī kompānija Dan.com maina savu izskatu un interfeisu. Dan.com 1.0 parādījās 2019.gada jūnijā un šobrīd portālā ir listēti vairāk kā 9 miljoni domēnu. Domēnu pārdevējus vilināja Den.com zemās komisijas maksas, lietošanas ērtums un zibenīgais ātrums darījumu veikšanā. Gluži kā X6.LV – lai iegādātos Premium domēnu, nepieciešamas tikai dažas minūtes.

Dažu pēdējo mēnešu laikā Dena vadītājs Reza Sardeha ir ķircinājis publiku par Dan.com 2.0 gaidāmo ierašanos, un viņš nepārprotami bija sajūsmā par to, kā vietne veidojas. Jaunais Dan.com beidzot tika parādīts ceturtdien (2021. gada 15. jūlijā), un, bija skaidrs, ka to bija vērts gaidīt. Izskats ir pavisam jauns – mūsdienīgāks, stilīgāks un vieglāk kā jebkad navigējams. Funkcijas ir labāk sakārtotas, un ir daudz citu opciju, kā pielāgot gan sava konta, gan atsevišķu galveno lapu izskatu.

Tā kā uzņēmums ir pieaudzis, tas ir vairāk pievērsies tam, lai kļūtu par uzņēmēju, ieinteresēto personu un pārējās nozares partneri, un tagad tas ir vairāk nekā tikai automatizācija, kas bija tā sākotnējais trumpis.
Dan.com izsnieguši ļoti detalizētu vēstuli, kurā būs redzami visi viņu veiktie uzlabojumi (kā arī tas, kas paliek pāri) un pastāstīs, kāpēc tika veiktas visas izmaiņas – sākot ar fontu un krāsu opciju izvēli un beidzot ar lielāku ietekmi uz galvenajām lapām un visu, kas ir starp tām. Kā uzņēmums, kas vienmēr vēlas ieviest jauninājumus, ir arī sadaļa par to, kādas papildu iezīmes viņiem ir darbā. Tas ir lielisks ieskats un mēs novērtējam ieguldīto darbu.

Sīkāk ar jaunumiem Den.com iespējams iepazīties šeit: https://news.dan.com/200848-a-new-foundation-for-dan

X6.LV